Okrągłe lustro do łazienki, przedpokoju i salonu

Lustro to nie tylko użyteczny przedmiot, w którym można się przejrzeć przed wyjściem z domu. Jest to także świetny element dekoracyjny, który może odmienić nudne wnętrze. Szczególnie dobrze prezentują się lustra okrągłe, które świetnie wpisują się w różne aranżacje.

Lustro okrągłe do łazienki

Łazienka nie może istnieć bez lusterka. Rano jest to najważniejszy element, w którym można się przejrzeć i przygotować do wyjścia. Najczęściej lustro wiesza się nad umywalką, a dodatkowo nad lustrem umieszcza oświetlenie, aby była lepsza widoczność. Okrągłe lustro doskonale wpisze się w klimat rustykalny łazienki, która jest urządzona w jasnych barwach. Idealnym rozwiązaniem jest lustro w drewnianej ramie. W nowoczesnym wnętrzu warto postawić na lustro bez ramy, a do wnętrz glamour można wybrać lustro z ozdobnymi kryształkami i światełkami dookoła.

Lustro do salonu

Szczególnie w niewielkim salonie warto pomyśleć o lustrze, które powiększy optycznie przestrzeń. Można wybrać lustro okrągłe duże, które świetnie będzie prezentować się na ścianie nad kanapą. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór kilku mniejszych lusterek okrągłych i umieszczenie ich asymetrycznie na ścianie. Dodatkowo doskonale będzie się z nimi prezentować duży zegar także okrągły.

Duże lustro do przedpokoju

Praktycznie w każdym przedpokoju jest lustro. Najczęściej korytarz jest wąski, a więc trzeba dobrze zagospodarować tę przestrzeń, aby wszystko się zmieściło. Najczęściej lustro wisi nad komodą lub obok wieszaka. Duże okrągłe lustro świetnie będzie się prezentować w ciemnej cienkiej ramie. Do klasycznych wnętrz można wybrać drewnianą ramę, a do nowoczesnych metalową.

Lustro jako element dekoracyjny

Dodatki tworzą w mieszkaniu klimat. Dobrze jest postawić na praktyczne elementy dekoracyjne. Lustra dostępne są w wielu ciekawych wzorach. Można wybrać modele nowoczesne, klasyczne, a także ozdobne. Z małych okrągłych luster można stworzyć ciekawe kształty na ścianie. Duże sprawi, że wnętrze nabierze charakteru i stanie się większe.

Comments are closed.